با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید
شماره ارتباطی با شبکه های اجتماعی
مرکز خدمات دادگر | تکنولوژی تلویزیون های oled ال جی
932
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-932,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

تکنولوژی تلویزیون های oled ال جی

تلویزیون oled

تکنولوژی تلویزیون های oled ال جی

در این بخش مرکز خدمات دادگر می خواهد شما را با یکی از تکنولوژی منحصر فرد تلویزیونهای OLED ال جی آشنا کند.

OLED اولد چیست ؟

 تصویر در تلویزیون های که با کیفیت OLED هستند به نسبت تلویزیون ها که با کیفیت LED هستند کیفیت بالا تری دارند (مقایسه LED با OLED). در حال حاضر تلویزیون های OLED در بازار کم هستند و تقریبا تمام تلویزیون های OLED برای شرکت ال جی و سونی هستند در حال حاضر فقط شرکت LG و سونی با کیفیت OLED تلویزیون تولید می کنند و سایر تولید کنندگان باید طی یکی دو سال آینده این فناوری رو در ساخت تلویزیون بکار ببرند.

تلویزیون‌ های OLED نازک‌ تر، سبک‌ تر و مناسب‌ تر بوده و عملکردی بهتر نسبت به تکنولوژی‌ های دیگر تلویزیون‌ ها دارند. هر پیکسل با خاموش شدن می تواند مشکی مطلق رو به وجود بیارد که این یکی از خصوصیات منحصر به فرد OLED است که موجب ایجاد وضوح تصویر استثنایی می شود که دلیلش هم این است که هر پیکسل به صورت مستقل هدایت می شود و به راحتی می تواند خاموش بشود اما در LCD ها نور تک تک پیکسل‌ ها قابل کنترل نیست. در فناوری OLED به دلیل اینکه نیازی به نور پس زمینه نیست، ضخامت پنل به شدت کم می شود و شاهد تلویزیون‌ های ۴ تا ۷ میلی‌ متری مبتنی بر این فناوری هستیم که خیلی هم سبک هستند.

گیمرها و علاقمندان فیلم‌های سینمایی عاشق OLED ها می شوند. این پنل هل زمان پاسخ‌ دهی سریع‌ تری در مقایسه با LCD ها دارن. در برخی شرایط OLED ها می توانند تا ۱۰۰۰ برابر سریع‌ تر از LED LCD های رایج بازار باشند و از این بابت تماشای تصاویر فیلم‌ های اکشن، مسابقات ورزشی یا بازی‌ های ویدیویی در OLED ها بسیار جذاب تر است .

گروه متخصص دادگر آماده ارائه خدمت در زمینه تعمیر تلویزیون در تبریز (تعمیر تلویزیون سامسونگ در تبریز،تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز و تعمیر تلویزیون سونی در تبریز) است.