با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید
شماره ارتباطی با شبکه های اجتماعی
مرکز خدمات دادگر | کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ
408
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-408,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

اکثر دستگاه‌های موجود در بازار دارای گیرنده دیجیتال داخلی هستند و ما در این مقاله میخواهیم به آموزش تنظیمات پایه تا کانال یابی دیجیتال در تلویزیون های سامسونگ بپردازیم.

روش اول

ابتدای کار لازم است تا سیم های هم محور تلویزیون رو به پریز برق وصل کنین ( مانند تصویر ).

در بعضی از مدل ها دو درگاه برای سیم های هم محور وجود داره که در این موارد شما باید از ورودی متفاوتی مانند تصویر پایین استفاده کنید . اکنون تلویزیون رو روشن کنید و به تنظیمات SetUp یا Channels Selection وارد بشید . به یاد داشته باشید که این تنظیمات در مدل های مختلف تفاوت کمی دارند . در منوی باز شده باید مطمئن بشید که تنظیمات بر روی Cable قرار گرفته شده نه بر روی ANT .

در مرحله بعد باید شبکه های تلویزیون رو اسکن کنید که در این حالت شما دستگاه رو مجبور میکنید تا تمام شبکه های فعال رو دریافت کنه و برای اینکار باید مراحل زیر رو با دقت دنبال کنید.

به منوی  Setting رفته و گزینه Channel Setup یا Setup رو انتخاب کنین .
در صفحه باز شده بر روی گزینه Automatic Scan یا Auto Store کلیک کنین و Enter رو انتخاب کنین .
صبر کنید تا فرایند جستجو برای شبکه های دیجیتال تمام بشه و در پایان مانند تصویر زیر شبکه ها اضافه میشن .
این مراحل برای تلویزیون های LG و Sony نیز یکسان است و تنها کافی است که شما مراحل بالا رو دنبال کنین تا شبکه ها رو به صورت دیجیتال دریافت کنین.

روش دوم

با در اختیار داشتن کنترل مادر تلویزیون‌های ال جی و زدن دکمه ی ADJ و رمز عبور ۰۴۱۳ وارد منوی مخفی تلویزیون شده و پس از ورود به بخش Country Grroup و قرار دادن عدد ۱۶ بجای ۱۲ و تایید آن پس از خاموش و روشن کردن تلویزیون وارد تنظیمات شده و به جستجوی کانال‌ها بپردازید. پس از اتمام خواهید دید که تمام شبکه‌های دیجیتالی بدون هیچ واسطه‌ای دریافت می‌شوند.

گروه متخصص دادگر آماده ارائه خدمت در زمینه تعمیر تلویزیون در تبریز (تعمیر تلویزیون سامسونگ در تبریز،تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز و تعمیر تلویزیون سونی در تبریز) است.